Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Veikla > Veiklos sritys > Sveikatos priežiūros paslaugos > Medicininė reabilitacija > Gydymo įstaigos, teikiančios medicininės reabilitacijos ir sanatorinio (antirecidyvinio) gydymo paslaugas vaikams ir suaugusiesiems
Gydymo įstaigos, teikiančios medicininės reabilitacijos ir sanatorinio (antirecidyvinio) gydymo paslaugas vaikams ir suaugusiesiems

Gydymo įstaigų paieška


Vaikų medicininės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo paslaugas teikiančios įstaigos


Suaugusiųjų medicininės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo paslaugas teikiančios įstaigos

 

Naudodamiesi gydymo įstaigų, teikiančių medicininės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo paslaugas,  paieškos sistema galite pasirinkti gydymo įstaigą, kurioje gali būti teikiamos jums reikalingos  paslaugos. Su šioje sistemoje esančiomis įstaigomis teritorinės ligonių kasos sudarė sutartis dėl medicininės reabilitacijos ir (ar) sanatorinio (antirecidyvinio) gydymo paslaugų teikimo ir apmokėjimo.
 
Paieškos lange įrašius ligų grupę ar gydymo rūšį, pateikiamas įstaigų sąrašas ir nurodomas laisvų vietų skaičius. 
 
Už duomenų teikimą ir atnaujinimą šioje informacinėje sistemoje atsako gydymo įstaigos: duomenys apie esamą laisvų vietų skaičių turi būti atnaujinami kiekvieną darbo dieną.
 

Teisės aktas: Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos direktoriaus 2012 m. rugsėjo 27 d. įsakymo Nr. 1K-217 „Dėl Medicininės reabilitacijos ir sanatorinio (antirecidyvinio) gydymo paslaugų išlaidų kompensavimo Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis ir šių paslaugų apskaitos tvarkos aprašo ir su juo susijusių medicininės apskaitos formų ir jų pildymo taisyklių bei medicininės reabilitacijos ir sanatorinio (antirecidyvinio) gydymo paslaugų rūšių ir profilių klasifikatorių patvirtinimo" (ir vėlesni jo pakeitimai). 

 

Pastebėję netikslumų sistemoje, praneškite apie tai Valstybinei ligonių kasai el. paštu [email protected].

Atnaujinta: 2020-08-05